Pasakains stāsts par Fab

Fab cafe ir vieta, kur sanākt tiem, kuri mīl piedzīvojumus, dēkas & skaistu dzīvi, tiem, kuri ir mūžīgā kustībā, un tiem, kuriem vienmēr jaunas idejas. Šī ir vieta, kur sanākt un vieta, kurā sanāk! Fab cafe ir brīvas atmosfēras kafejnīca ar lielisku terases skatu uz Āgenskalna līci, kā arī mājīgām iekštelpām namiņā.


Fab cafe ir kas pavisam jauns un svaigs, taču tajā pat laikā jau noturēts un pārbaudīts. Fab ir jauns zīmols, kurš ir kā mazais brālis piedzīvojumu zīmolam supadventures.me. Piedzīvojumu kompānija supadventures.me tika dibināta 2016. gadā un savā neilgajā mūžā spējusi iekarot piedzīvojumu meklētāju sirdis kā Latvijā, tā arī ārpus mūsu valsts robežām, sniedzot klientiem kvalitatīvus un drošus piedzīvojumus uz SUP dēļiem, savukārt pretī saņemot tūkstošiem smaidu, simtiem labu atsauksmju un nu jau arī apbalvojumus no tūrisma industrijas, kā piemēram "Travel and Hospitality Award", sadaļā Adventure tourism.

Augot mūsu klientu skaitam, kā arī izpratnei par labu servisu, nolēmām, ka ir pienācis laiks skaistai vietai, kur sapulcēties, lai svinētu ikdienu, pārspriestu piedzīvojumus, kā arī kaltu plānus jauniem, tāpēc kopā ar mūsu draugu, pieredzējušu pavāru, nolēmām radīt Fab cafe - vietu kurā sanākt un vietu kurā sanāk. 

Gaidīsim Tevi ciemos un laipni uzņemsim, neatkarīgi no tā vai esi piedzīvojumu medniece, dēkainis, princese vai džentlmenis. 

0
SIA FAB adventures
40203204367
Fr. Candera iela 12 - 15, Rīga, LV-1046
AS Swedbank, HABALV22
LV45HABA0551046454350

 .